Matura język polski 2014 – darmowy kurs maturalny z języka polskiego

Matura polski 2014 - darmowy kurs maturalny z języka polskiego

Czeka Cię matura w 2014 roku? Zapraszamy do skorzystania z darmowego kursu maturalnego z języka polskiego. Tylko u nas specjalnie dla tegorocznych maturzystów skorzystanie z tego profesjonalnego kursu w 100% za darmo!

Poniższy kurs maturalny z języka polskiego pomoże Ci w przygotowaniach do egzaminu. Nie zwlekaj, wkrótce może być za późno. Opracowała go Marlena Ledzianowska, wieloletni korepetytor i właściciel firmy Yuppie prowadzącej profesjonalne kursy maturalne z języka polskiego. Polecamy!

 

Spis treści:

 

 

 O autorze kursu:

Autorem darmowego kursu maturalnego z języka polskiego jest Marlena Ledzianowska właściciel YUPPIE – firmy specjalizującej się w kursach przygotowujących do matury z języka polskiego.  Marlena Ledzianowska jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Podyplomowych Studiów Public Relations w WSB w Toruniu.  Pracowała w różnych typach szkół przez 12 lat.  Uczyła języka polskiego, kultury języka polskiego oraz retoryki dziennikarskiej. Od  ponad dziesięciu lat przygotowuje  do matury z języka polskiego z ogromnym powodzeniem. Jej uczniowie osiągają zwykle  wyniki  powyżej  80% punktów zarówno w przypadku matury rozszerzonej, jak i podstawowej.  Najlepsi zdają  maturę pisemną  na ponad 90%, a ustną na 100%.  Przeczytaj więcej…

 

facebook