Arkusz maturalny z fizyki w roku 2019 składał się z 12 pytań. Na ich wykonanie maturzyści mieli aż 180 minut. W tym czasie mogli uzyskać do 60 punktów. Przy szukaniu rozwiązań dozwolone było… czytaj dalej »
Arkusz egzaminacyjny z fizyki i astronomii w 2007 roku zawierał 11 stron, na których zamieszczono 23 pytania. Maturzyści mogli przeznaczyć 120 minut na rozwiązywanie egzaminu i zdobyć maksymalnie 50 punktów.… czytaj dalej »
Arkusz maturalny z fizyki składał się z 16 zadań. Na ich wykonanie uczniowie mieli 180 minut. Maksymalnie mogli uzyskać 60 punktów. Większość zadań składało się z kilku podpunktów. Pierwsze dotyczyło plastikowej… czytaj dalej »
Arkusz składał się z 25 poleceń zgromadzonych w 5 głównych zadaniach. Na ich wykonanie maturzyści mieli 150 minut, a maksymalna liczba punktów wynosiła 60 (za każde główne zadanie po 12… czytaj dalej »
Arkusz maturalny z fizyki na poziomie rozszerzonym składał się z 5 zadań, każde złożone z kilku poleceń. Ich łączna ilość wynosiła 31, za które maturzysta mógł zdobyć maksymalnie 60 punktów.… czytaj dalej »
Arkusz egzaminacyjny z fizyki podstawowej w 2009r. składał się z 20 zadań, po 10 otwartych i zamkniętych. Sprawdzały one przede wszystkim umiejętności posługiwania się wielkościami i pojęciami fizycznymi, znajomość działania… czytaj dalej »
W 2010 roku matura z fizyki na poziomie rozszerzonym obejmowała 6 zadań otwartych, za rozwiązanie których można był uzyskać 60 punktów. Za każde zadanie maturzyści mogli zdobyć po 10 punktów. Pierwsze… czytaj dalej »
Maturzyści, którzy w 2010 roku przystąpili do egzaminu z fizyki i astronomii na poziomie podstawowym mieli do rozwiązania 21 zadań, w tym 9 zamkniętych wielokrotnego wyboru oraz 12 otwartych. Zadania zamknięte… czytaj dalej »
Egzamin maturalny z fizyki i astronomii na poziomie rozszerzonym wybrało 12 300 osób. Składał się z 7 zadań, za które łącznie można było uzyskać 60 punktów. Na rozwiązanie arkusza przeznaczono 150… czytaj dalej »
Egzamin maturalny z Fizyki i Astronomii na poziomie podstawowym wybrało 12 030 maturzystów. Do zdobycia absolwenci mieli 50 punktów. Egzamin składał się z dwóch części. Część I zawierała zadania zamknięte, każde… czytaj dalej »
Zapomniałeś hasła? Przypomnij
Jakie kierunki studiów są Twoim zdaniem najbardziej opłacalne?
Zobacz wyniki
Jaki masz typ inteligencji?
Jakie kierunki najbardziej "opłaca się" studiować?
Jak nie należy wybierać kierunku studiów?
Powołanie teologiczne - czy dzisiaj można szerzyć wiarę na studiach?
Kierunek: Sztuczna Inteligencja
Kierunek: Technologia biomedyczna / Inżynieria biomedyczna
Studia w Chinach - początek kariery w erze digital economy
Spędź rok szkolny w USA!
Ucz się i pracuj w Australii
Prokrastynacja - czyli jak radzić sobie z chorobliwym odwlekaniem?
Jak odpoczywać żeby rzeczywiście odpocząć?
Matura to "bzdura", czyli jak zdać i pójść na studia
Arkusze dostosowane. Czy dyslektycy mają łatwiej?
Jakie rozszerzenia zdawać? - poradnik