Zdawanie matury rozszerzonej z fizyki nie było obowiązkowe. Ostatecznie podeszło do niej aż 20 230 osób. Z egzaminu zwolniono 48 uczniów – laureatów i finalistów Olimpiady Fizycznej. Do matury z fizyki … czytaj dalej »
Egzamin maturalny z fizyki składał się z grupy 12 zróżnicowanych zadań. W ciągu 3 godzin przeznaczonych na udzielenie odpowiedzi, maturzyści mieli szansę uzyskać łącznie 60 punktów. Grupy zadań dzieliły się na pomniejsze polecenia… czytaj dalej »
Arkusz maturalny z fizyki w roku 2019 składał się z 12 pytań. Na ich wykonanie maturzyści mieli aż 180 minut. W tym czasie mogli uzyskać do 60 punktów. Przy szukaniu rozwiązań dozwolone było… czytaj dalej »
Po 2015 roku egzamin dojrzałości wygląda inaczej niż wcześniej. Tutaj dowiedz się, jak obecnie wygląda arkusz maturalny i jak przebiega egzamin z fizyki, zapraszamy do lektury! Egzamin ma formę pisemną. Zdający może poświęcić… czytaj dalej »
Maturę z fizyki pisało 17 330 osób, czyli 6,3% wszystkich podchodzących do egzaminów. Jest to przedmiot dodatkowy, wię można byłą ją zdawać tylko na poziomie rozszerzonym. Zdecydowana większość uczniów, bo 96% była ze… czytaj dalej »
Matura z fizyki składała się z 16 zadań, większość po kilka poleceń ? łącznie 13 zamkniętych i 20 krótkiej odpowiedzi. Na ich rozwiązanie abiturienci mieli 180 minut. Maksymalna ilość punkt… czytaj dalej »
W 2007 roku do egzaminu maturalnego z fizyki i astronomii przystąpiło łącznie 22712 osób. 990 maturzystów zdecydowało zadawać się maturę na poziomie rozszerzonym jako przedmiot obowiązkowy, a 18797 jako przedmiot… czytaj dalej »
Ponad 20 tysięcy maturzystów postanowiło podejść do matury z fizyki i astronomii w 2007 roku. Na poziom podstawowy zdecydowało się zaledwie 2925 osób. Aby zdać, należało uzyskać co najmniej 30%… czytaj dalej »
Egzamin na poziomie rozszerzonym trwał 150 minut i składał się z 5 pytań, które miały sprawdzić wiedzę i umiejętności zastosowania poznanych metod w zakresie, jaki określono dla poziomu rozszerzonego. … czytaj dalej »
Egzamin maturalny z fizyki i astronomii na poziomie rozszerzonym w 2007 roku składał się z 13 stron, na których zamieszczono 5 pytań. Za rozwiązanie wszystkich zadań można było otrzymać łącznie… czytaj dalej »
Zapomniałeś hasła? Przypomnij
Jakie kierunki studiów są Twoim zdaniem najbardziej opłacalne?
Zobacz wyniki
Jaki masz typ inteligencji?
Jak nie należy wybierać kierunku studiów?
Jakie kierunki najbardziej "opłaca się" studiować?
Kierunek: Technologia biomedyczna / Inżynieria biomedyczna
Kierunek: Sztuczna Inteligencja
Powołanie teologiczne - czy dzisiaj można szerzyć wiarę na studiach?
Ucz się i pracuj w Australii
Spędź rok szkolny w USA!
Studia w Chinach - początek kariery w erze digital economy
Matura to "bzdura", czyli jak zdać i pójść na studia
Prokrastynacja - czyli jak radzić sobie z chorobliwym odwlekaniem?
Jak odpoczywać żeby rzeczywiście odpocząć?
Jakie rozszerzenia zdawać? - poradnik
Arkusze dostosowane. Czy dyslektycy mają łatwiej?