Wyższa Szkoła Europejska - zarządzanie

Chcesz studiować Zarządzanie? Sprawdź WSE!

Już od kilku lat Zarządzanie znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych kierunków studiów. Oto kilka powodów, dla których warto wybrać Zarządzanie w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Zarządzanie to jeden z nielicznych kierunków, który oferuje dużą wszechstronność kompetencji, a co za tym idzie elastyczność zatrudnienia. Dziś, każda nowocześnie zarządzana firma, działa w oparciu o projekty, sprzedaż i logistykę. Coraz więcej z nich ma również związek z nowymi technologiami. Dlatego Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera sprofilowała specjalności pod kątem potrzeb rynku pracy.

W ofercie kierunku Zarządzanie znajdują się atrakcyjne specjalności:

  • Zarządzanie projektami/Project Management
  • Zarządzanie sprzedażą – NOWOŚĆ
  • Zarządzanie w logistyce – NOWOŚĆ
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami coachingu
  • Biznes i marketing w sieci/Online business and marketing
  • Reklama i komunikacja społeczna

Program studiów przygotowany został w taki sposób, by przekazywać nie tylko wiedzę, ale także rozwijać poszukiwane umiejętności i kompetencje. Większa część zajęć prowadzona jest w formie warsztatów, multimedialnych prezentacji, gier symulacyjnych, analiz case study, itd. Tradycyjny proces nauczania uzupełniony jest przez formę e-lerningową – studenci mają możliwość korzystania z materiałów edukacyjnych zamieszczanych przez wykładowców na platformie internetowej.

Plan poszczególnych specjalności przygotowany został przy współpracy z partnerami biznesowymi: SPMP – Stowarzyszeniem Project Management Polska, Stowarzyszenie WIOSNA, Związkiem Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, McArthur Sp. z o.o. oraz AG Test HR. Uczenia oferuje nie tylko zajęcia z praktykami ze świata biznesu, ale także program praktyk oraz planowanie kariery zawodowej już od pierwszego roku. Udział w programie staży i praktyk obfituje w wiele cennych doświadczeń, mających ogromny wpływ na powodzenie na współczesnym rynku pracy.

W programie studiów nie mniej ważna niż zajęcia przedmiotowe jest intensywna nauka języka angielskiego i drugiego języka obcego. W ramach kursu Business English studenci poznają również niezbędne słownictwo branżowe, które będzie cenną kompetencją językową np. przy podjęciu pracy w międzynarodowych korporacjach.

Studia na WSE to nie tylko udział w wykładach i ćwiczeniach. Studenci Zarządzania WSE mają możliwość rozwijania własnych pomysłów i projektów m.in. w ramach naukowego koła Zarządzania Projektami. Mogą także uczestniczyć w licznych, współorganizowanych przez uczelnię, wydarzeniach np. konferencji SmartPM, Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS.

Szczegółowe informacje dotyczące kierunku znajdziesz na: www.wse.krakow.pl

 

Informacja prasowa

 

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook