Uczelnia ŁazarskiegoUczelnia Łazarskiego

Konkrety, nie obietnice: 21 powodów, by studiować na Uczelni Łazarskiego

Wybór uczelni to decyzja, która może mieć znaczący wpływ na dalsze losy zawodowe kandydatów. Odpowiadając na oczekiwania kandydatów, którzy odpowiedzialnie planują rozwój osobisty i zawodowy, uczelnia uruchamia specjalny serwis, a w nim 21 konkretnych powodów, dla których warto studiować właśnie na Łazarskim.

W czasach, kiedy dyplom uczelni wyższej jest niezbędnym punktem w CV, coraz więcej młodych osób decyduje się na kontynuację kształcenia po ukończeniu szkoły średniej. Najbardziej ambitni młodzi ludzie oczekują od uczelni dużo więcej niż tylko zapewnienia możliwości zdobycia upragnionego dyplomu. Chcą przekonać się jak przebiegać będzie proces ich kształcenia i czy uczelnia, z którą zwiążą swoją przyszłość, ułatwi im start w życie zawodowe. Dzięki nowej stronie uruchomionej przez Uczelnię Łazarskiego, maturzyści mogą w prosty i przejrzysty sposób poznać aż 21 powodów, dla których warto zapisać się na studia właśnie na tej uczelni.

– Nasza pozycja jednej z najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce, to lata doświadczeń i ponad 28 tys. zadowolonych absolwentów. Kandydaci wybierają nas, bo wiedzą, że warto jest inwestować w przyszłość, a wiedza to kapitał, który będzie procentował – mówi Juliusz Madej, prezydent Uczelni Łazarskiego.

Wśród 21 powodów znalazły się najważniejsze osiągnięcia, którymi może pochwalić się uczelnia w ostatnich latach. Bardzo ważnym wyznacznikiem sukcesu jest wiodąca pozycja w niezależnych rankingach: pięciokrotne zwycięstwo w rankingu wydziałów prawa uczelni niepublicznych, czwarte miejsce wśród niepublicznych uczelni w rankingu ?Rzeczpospolitej? i ?Perspektyw? czy pierwsze miejsce w rankingu magazynu ?Brief? dla kierunków biznesowych. Wśród innych aspektów, które decydują o sukcesie modelu kształcenia na Uczelni Łazarskiego znalazło się również mocne dopasowanie do zmieniających się wymogów rynku pracy. Prawie 80% studentów uczelni znajduje pracę jeszcze w trakcie studiów, co jest możliwe również dzięki współpracy z największymi polskimi pracodawcami.

Uczelnia podkreśla również wysoki stopień umiędzynarodowienia, tak ważny w dobie globalizacji. Od lat współpracuje ze znakomitymi ośrodkami akademickimi oraz prowadzi studia anglojęzyczne z Business Economics i International Relations, realizowane w najwyższych standardach anglosaskich i dające możliwość uzyskania dwóch dyplomów: Uczelni Łazarskiego i renomowanego, brytyjskiego Coventry University.

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu: http://lazarski.pl/21powodow

 

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook