Egzamin maturalny z wiedzy o tańcu w 2013 roku na poziomie rozszerzonym składał się z 9 zadań zawartych na 15 stronach, za które można było zdobyć 50 punktów. Na rozwiązanie… czytaj dalej »
Do egzaminu maturalnego w maju 2013 roku przystąpiło 326 602 osób, które ubiegały się o świadectwo dojrzałości, natomiast wiedzę o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym wybrało 18 903 absolwentów. 23% (czyli około… czytaj dalej »
Do egzaminu maturalnego z informatyki na poziomie rozszerzonym podeszło 1 974 zdających. Osiągnięty przez nich średni wynik wyniósł 56%. Średnie wyniki w różnych typach szkół: licea ogólnokształcące ? 59% licea profilowane - 51% technika … czytaj dalej »
Egzamin maturalny z informatyki na poziomie rozszerzonym składał się z dwóch części: pisemnej (Arkusz I ? zadania rozwiązywane bez użycia komputera) oraz praktycznej (Arkusz II ? zadania rozwiązywane z wykorzystaniem… czytaj dalej »
Do egzaminu maturalnego z informatyki na poziomie podstawowym przystąpiło 2 202 uczniów. Średni osiągnięty wynik to 46%. Średnie wyniki w różnych typach szkół: licea ogólnokształcące ? 50% licea profilowane ? 37% technika - 45% licea uzupełniające… czytaj dalej »
Egzamin maturalny z informatyki na poziomie podstawowym składał się z dwóch części: pisemnej (Arkusz I ? zadania rozwiązywane bez użycia komputera) oraz praktycznej (Arkusz II ? zadania rozwiązywane z wykorzystaniem… czytaj dalej »
W 2013 roku do matury przystąpiły 326 602 osoby, a język francuski był wyborem 2 388 zdających. 869 z nich zdawało egzamin na poziomie rozszerzonym. Egzamin na poziomie podstawowym zdało… czytaj dalej »
W 2013 roku do matury przystąpiły 326 602 osoby, a język francuski był wyborem 2388 zdających, a 869 z nich zdawało egzamin na poziomie rozszerzonym. Egzamin na poziomie podstawowym zdało… czytaj dalej »
Zapomniałeś hasła? Przypomnij
Jakie kierunki studiów są Twoim zdaniem najbardziej opłacalne?
Zobacz wyniki
Czy studia niestacjonarne to gorszy wybór?
Jak odkryć swoje predyspozycje naukowe i zawodowe?
Najlepsze kierunki humanistyczne
Najbardziej przyszłościowe kierunki
Nietypowe kierunki studiów w Polsce
Ucz się i pracuj w Australii
Spędź rok szkolny w USA!
Studia w Chinach - początek kariery w erze digital economy
Czemu przerwy w nauce są tak ważne?
Matura to "bzdura", czyli jak zdać i pójść na studia
Fiszki do nauki języków obcych. Dlaczego warto po nie sięgnąć?
Jakie rozszerzenia zdawać? - poradnik
Arkusze dostosowane. Czy dyslektycy mają łatwiej?