Arkusz maturalny z wiedzy o społeczeństwie składał się z 31 poleceń. Mając aż trzy godziny na udzielenie odpowiedzi, maturzyści mogli postarać się o uzyskanie aż 60 punktów. Do zadania 1. dołączona została notatka,… czytaj dalej »
Arkusz maturalny z wiedzy o społeczeństwie w 2019 roku składał się z 31 poleceń. Na ich wykonanie uczniowie mieli 180 minut i w tym czasie mogli oni uzyskać 60 punktów. Arkusz sprawdzał wiedzę m.in.… czytaj dalej »
Matura rozszerzona z wiedzy o społeczeństwie nie była obowiązkowa. Nie było również progu zdawalności. Podeszło do niej 17 718 osób. Z egzaminu zwolniono 47 uczniów – laureatów i finalistów Olimpiady… czytaj dalej »
Od roku 2015 egzamin maturalny wygląda inaczej. Dowiedz się, jak obecnie wygląda arkusz maturalny i jak przebiega egzamin z wiedzy o społeczeństwie, zapraszamy do lektury! Egzamin na formę pisemną i trwa… czytaj dalej »
Do matury rozszerzonej z wiedzy o społeczeństwie podeszło 28 072 uczniów, co stanowi ponad 10% wszystkich zdających w tym roku egzaminy. Wśród nich było 24 640 uczniów szkół publicznych oraz 3387 uczniów szkół… czytaj dalej »
Matura z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym składała się z 40 zadań, na których rozwiązanie abiturienci mieli 180 minut. Maksymalna liczba punktów do zdobycia wynosiła 60. Arkusz sprawdzał wiedzę … czytaj dalej »
Arkusz maturalny z wiedzy o społeczeństwie składał się z 40 zadań. Na ich wykonanie maturzyści mieli 180 minut, a maksymalna liczba punktów do zdobycia wynosiła 60. W poleceniu 1 należało zaznaczyć… czytaj dalej »
Matura z wiedzy o społeczeństwie wciąż przysparza wielu trudności, choć z roku na rok wyniki maturzystów są coraz lepsze. W roku 2014 do egzaminu z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym… czytaj dalej »
Matura z wiedzy o społeczeństwie w 2014 roku okazałą się łatwiejsza niż w latach ubiegłych, choć wciąż sprawia wiele problemów, nawet na poziomie podstawowym. Do egzaminu z wiedzy o społeczeństwie na… czytaj dalej »
Egzamin maturalny z Wiedzy o Społeczeństwie na poziomie rozszerzonym wybrało 13 163 osób. Arkusz składał się z 25 zadań, za które łącznie można było zdobyć 50 punktów. Na rozwiązanie całości… czytaj dalej »
Zapomniałeś hasła? Przypomnij
Jakie kierunki studiów są Twoim zdaniem najbardziej opłacalne?
Zobacz wyniki
Jaki masz typ inteligencji?
Jak nie należy wybierać kierunku studiów?
Jakie kierunki najbardziej "opłaca się" studiować?
Kierunek: Technologia biomedyczna / Inżynieria biomedyczna
Kierunek: Sztuczna Inteligencja
Powołanie teologiczne - czy dzisiaj można szerzyć wiarę na studiach?
Studia w Chinach - początek kariery w erze digital economy
Ucz się i pracuj w Australii
Spędź rok szkolny w USA!
Matura to "bzdura", czyli jak zdać i pójść na studia
Jak odpoczywać żeby rzeczywiście odpocząć?
Prokrastynacja - czyli jak radzić sobie z chorobliwym odwlekaniem?
Arkusze dostosowane. Czy dyslektycy mają łatwiej?
Jakie rozszerzenia zdawać? - poradnik