Kobiece zawody Zawód: masażysta (fot.freedigitalphotos.net)Kobiece zawody Zawód: masażysta (fot.freedigitalphotos.net)

W tych zawodach kobiety są dużo lepsze od mężczyzn!

W tych zawodach mężczyźni nie mają w ogóle co myśleć o byciu najlepszym! Kobiety są w nich bezkonkurencyjne!

Kobiety i mężczyźni różnią się od siebie – myślimy, odczuwamy i postrzegamy wszystko w inny sposób. Panie mają znacznie bardziej wyczulone zmysły – potrafią dużo lepiej poradzić sobie z rozróżnianiem smaków czy zapachów, potrafią też więcej dostrzec. Kobiety mają także lepszą pamięć wzrokową, co może dziwić, gdyż to mężczyźni są wzrokowcami. Płeć piękna doskonale radzi sobie także z robieniem wielu rzeczy na raz.

Płeć piękna doskonale poradzi sobie na stanowisku:

 

Doradca pomaga w znalezieniu twoich mocnych stron (fot.freedigitalphotos.net)Panie potrafią lepiej odczytać zachowanie drugiego człowieka, a nawet wyczuć, kiedy ktoś nie mówi prawdy. Kobiety także częściej działają pod wpływem emocji. Potrafią również szybciej nauczyć się nowego języka obcego, cechują się otwartością, są komunikatywne, dużo szybciej niż mężczyźni potrafią dostosować się do nowej sytuacji, są odpowiedzialne, dobrze radzą sobie z wyznaczaniem priorytetów i organizacją pracy a także dążą do ciągłego pogłębiania wiedzy.

Kobiety są niezastąpione w pracy, która wymaga od nich okazywania pozytywnych emocji, takich jak współczucie, empatia czy też bycie opiekuńczym. Ponadto panie doskonale radzą sobie w zawodach, w których należy bardzo dużo mówić i „trafiać” do swoich słuchaczy. Znakomicie sprawdzają się również w pracy związanej z urodą i wyglądem oraz z edukacją.

 

K. Macha

 

Komentarze:

 1. BAATA pisze: 2016/06/15 o 13:31

  mniam, zawsze wiedziałam że jestem lepsza :)

  (odpowiedz)
 2. KataR_R pisze: 2016/06/15 o 14:45

  no chyba żart! weź np. programistę…

  (odpowiedz)
 3. mati pisze: 2016/06/15 o 16:32

  ale tu tego nie masz? ja się tam zgadzam, nie chciałbym pracować jako facet pielęgniarz ;)

  (odpowiedz)
 4. GATA666 pisze: 2016/06/15 o 16:45

  mój znajomy jest pielęgniarzem, całkiem spoko!

  (odpowiedz)
 5. Anonim pisze: 2020/06/23 o 10:11
 6. 'kKygBZ pisze: 2020/06/23 o 10:12
 7. Piernik do wiatraka pisze: 2020/12/19 o 14:02

  Kobiety o kobietach mogą mówić tylko w samych superlatywach. Prawda jest taka, że większość z tego co tu napisano, to mity. Na przykład weźmy mit o tym, że kobiety mogą robić lepiej wiele rzeczy na raz. Wzięło się to stąd, że kury domowe wykonują proste czynności, stąd mogą ich wykonywać wiele. Ale gdy idzie już o prowadzenie wszelkich pojazdów, gdzie trzeba skupić się na wielu ważnych rzeczach, tam kobiety nie są już takie cwane i ślimaczą się na naszych drogach, argumentując to rzekomo ostrożna jazdą. Wśród pilotów samolotów też nie ma wielu pań. Kolejna sprawa to mit o kobiecej empatii. Oczywiście ona istnieje, ale w stosunku do innych kobiet. Kobieta rozumie drugą kobietę i potrafi postawić się w jej sytuacji, ale nie potrafi zrozumieć drugiego mężczyzny, stąd tyle niesprawiedliwych wyroków w sądach rodzinnych… mógłbym tak obalać te wszystkie brednie o kobiecej wyższości w nieskończoność, ale… po co to robić, koniec końców same siebie wykończycie.

  (odpowiedz)

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

facebook