Kobiece zawody Zawód: masażysta (fot.freedigitalphotos.net)Kobiece zawody Zawód: masażysta (fot.freedigitalphotos.net)

W tych zawodach kobiety są dużo lepsze od mężczyzn!

W tych zawodach mężczyźni nie mają w ogóle co myśleć o byciu najlepszym! Kobiety są w nich bezkonkurencyjne!

Kobiety i mężczyźni różnią się od siebie – myślimy, odczuwamy i postrzegamy wszystko w inny sposób. Panie mają znacznie bardziej wyczulone zmysły ? potrafią dużo lepiej poradzić sobie z rozróżnianiem smaków czy zapachów, potrafią też więcej dostrzec. Kobiety mają także lepszą pamięć wzrokową, co może dziwić, gdyż to mężczyźni są wzrokowcami. Płeć piękna doskonale radzi sobie także z robieniem wielu rzeczy na raz.

Płeć piękna doskonale poradzi sobie na stanowisku:

 

Doradca pomaga w znalezieniu twoich mocnych stron (fot.freedigitalphotos.net)Panie potrafią lepiej odczytać zachowanie drugiego człowieka, a nawet wyczuć, kiedy ktoś nie mówi prawdy. Kobiety także częściej działają pod wpływem emocji. Potrafią również szybciej nauczyć się nowego języka obcego, cechują się otwartością, są komunikatywne, dużo szybciej niż mężczyźni potrafią dostosować się do nowej sytuacji, są odpowiedzialne, dobrze radzą sobie z wyznaczaniem priorytetów i organizacją pracy a także dążą do ciągłego pogłębiania wiedzy.

Kobiety są niezastąpione w pracy, która wymaga od nich okazywania pozytywnych emocji, takich jak współczucie, empatia czy też bycie opiekuńczym. Ponadto panie doskonale radzą sobie w zawodach, w których należy bardzo dużo mówić i ?trafiać? do swoich słuchaczy. Znakomicie sprawdzają się również w pracy związanej z urodą i wyglądem oraz z edukacją.

 

K. Macha

 

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

facebook